Győri nagykereskedelmi céghez logisztikai ügyintéző munkatársat keresünk

Soya Group Kft.
Győr
2020. 08. 25.

Élelmiszeripari nagykereskedelemmel foglalkozó cég keres győri irodájába logisztikai munkatársat.

A SOYA GROUP Kft. 1991-ben azzal a céllal alakult, hogy a magyaroszági élelmiszer gyártóknak elérhetővé tegye az olyan, külföldi prémium minőségű alap és segédanyagokat, mint a Cargill szójatermékei, Vandemoortele margarinjai vagy az Uniferm élesztő és sütőszerei.
Az alapítás óta kiszélesített termékszortimenttel a sütőipar, édesipar, cukrászipar, húsipar, valamint a gyógyszeripar számára kínálunk magas minőségű élelmiszeripari alap-, segéd- és adalékanyagokat.

Feladatok

  •  Teljes körű logisztikai ügyintézés
  •  Kiszállítók koordinálása, fuvarfeladatok meghatározása
  •  Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolódó dokumentáció ügyintézése
  •  Felmerülő ad hoc jellegű problémák kezelése
  •  Új partneri kapcsolatok kialakítása
  •  EKÁER vezetése

Elvárások

  • Min. középfokú, logisztikai végzettség
  •  Aktív angol nyelvtudás
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  •  Kiváló problémamegoldó - és szervezői készség
  •  B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  •  Stabil hátterű, 30 éve működő nagykereskedelmi vállalat
  •  Versenyképes fizetés
  •  Alkalmazotti jogviszony

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!