Raktározás, logisztika

Közúti fuvarszervező munkakörre várjuk jelentkezésedet győri telephelyünkre

A Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyél részese Te is ennek a több, mint 500 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

Feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi komplett-, és részrakományos fuvarok szervezése
  • Fuvarfeladatok tendereztetése
  • Napi kapcsolattartás a fuvarozókkal és ügyfelekkel
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Reklamációkezelés
  •  Napi kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Angol és / vagy német nyelv aktív használata szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, önállóság
  • Stressz tűrő képesség
  • Közúti fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Meglévő kapcsolatrendszer fuvarozói körrel
  • Naprakész piacismeret (fuvarozók, versenytársak, árak)

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és jelentős béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört