Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított minőségellenőr állás Győrben

Munkavégzés helye: Győr
Fizetés: Bruttó 1400 - 0 / óra
2020. 09. 15. 13:21

Cégünk betanított minőségellenőr pozícióba keres munkavállalókat.

A QSR24h Hungary Kft. az autóipar és beszállítói részére nyújt minőségbiztosítási szolgáltatásokat az év 365 napja bármelyik pillanatában, melyek segítségével az ügyfélnél felmerülő minőségi hibák, hatékony intézkedésekkel, eredményesen szüntethetők meg.

Feladatok:

  • autóalkatrészek vizuális, mechanikai ellenőrzése munkautasítás alapján
  • hibás termékek megmunkálása (pl. zsírozás, radírozás, csiszolás)
  • kézi anyagmozgatás, munkaterületek tisztán tartása
  • kapott egyszerűbb feladatok és utasítások végrehajtása
  • rábízott egyszerűbb készülékek használata, gépek, berendezések, szerszámok tisztítása, sori támogatás
  • ellenőrzött alkatrészek helyes dokumentációja

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • megbízható személyiség
  • monotonitás és stressztűrő-képesség
  • precizitá

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat, B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű előnyt jelent a kiválasztási folyamatnál.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztonságos, stabil háttér
  • béren kívüli juttatás