Felszolgáló munkatársat keresünk győrújfalui munkavégzésre

AMARTON Kft.
Győr
2020. 09. 25.

A Győrtől alig 2 kilométerre (Győrújfalu) található La Perla de Marton étterembe, teljes- vagy részmunkaidőben, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Étterem előkészítése a vendégek fogadására.
  • Körültekintő munkaszervezés, a vendég fogadásától a rendelés felvételén és kiszolgáláson át a fizettetésig.
  • Vendégvélemények folyamatos gyűjtése és azok megosztása a kollégákkal.

Elvárások:

  • Igényes és ápolt megjelenés, barátságos és tisztelettudó stílus.
  • Szakirányú végzettség és/vagy több éves szakmai tapasztalat.
  • Figyelmesség, segítőkészség, ügyes problémamegoldó képesség.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • A megbecsülés nálunk nem csak jól hangzó szlogen, tényleg minden tőlünk telhetőt megteszünk azért, hogy jó érzés legyen itt dolgozni.
  • A lelkiismeretesen végzett munkát a tisztességes és pontos fizetésen túlmenően további bónuszokkal, kedvezményekkel ismerjük el.
  • Az eredményes és hatékony munkavégzéshez minden feltételt és eszközt biztosítunk.

A jelentkezéseket Marton Péter várja a "Jelentkezem" gombra kattintva  vagy a 20/954-7728 telefonszámon.

Fontos: A jelentkezéseket, személyes adatatokat bizalmasan kezeljük, egyéb célokra nem használjuk fel és csak a pályázat lezárultáig őrizzük meg.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános