Üzletvezető-helyettes álláslehetőség Győrben

REGIO Kft.
Győr
2020. 11. 04.

Üzletvezető-helyettes álláslehetőség Győrben.

A REGIO Játékkereskedelmi Kft. az ország legismertebb, és az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata, ahol 43 játékáruházban közel 500 munkatárs segíti a Vásárlókat. Több, mint 30 éves múltunkkal gyermekek millióinak tettük boldogabbá mindennapjait.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel
  • A vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • Az eladó-pénztárosok vevőorientált irányítása, napi munkamenet beosztása
  • Az üzlet zökkenőmentes működtetése
  • A REGIO JÁTÉK arculati elvárásainak megfelelő megjelenés biztosítása
  • Rendelések összeállítása, készletgazdálkodás
  • Pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása
  • Leltárak pontos, precíz végrehajtása

Elvárások

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vevőközpontú kiszolgálás, kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
  • Vezetői készségek (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
  • Eredmény és profitorientált gondolkodásmód
  • Proaktív, megbízható, önálló, példamutató személyiség
  • Strukturált, szervezett munkavégzés MS Office és pénztárgéphasználat ismerete

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség, kereskedelmi boltvezetői végzettség
  • Jártasság a gyerekek és a játékok világában
  • Társalgási szintű idegennyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Egy munkát, aminek eredménye valahol egy kisgyermek öröme
  • Teljesítményfüggő extra juttatások
  • Cafeteria csomag
  • Távolsági buszbérlet térítés
  • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlás
  • Korszerű, komfortos munkakörnyezet
  • Tervezhető munkarend
  • Szakmai fejlődés egyéni továbblépési lehetőséggel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott