Duna House ingatlanértékesítő munkatársat keres Győrben

Mert Ingatlan Kft.
Győr
Bruttó 450 000 Ft - 2 500 000 Ft / hónap
2020. 11. 09.

Tisztelt álláskereső! Bővítem csapatomat, olyan jelentkezőt várok, akit érdekel az ingatlanszakma szépsége.

Betanulás-átképzés biztosított, várunk Győrbe a Bajcsy-Zsilinszky úti DUNA HOUSE irodánkba!

A kínált munka jutalékalapú, alapfizetés nélkül, azonban nincs felső bérplafon. Fél év szorgalmas munkával a megfelelő kompetenciákkal havi 3-500.000.-Ft jövedelem érhető el. A pályán lévő legjobbak havi jövedelme 7 számjegyű. Várom jelentkezésed, nincs korhatár, előnyt élvez a 40 év feletti korosztály-és a vendéglátós múlt, ha váltanál itt a helyed!

Milyen értékesítőt szeretnék? Aki szeret csapatban dolgozni, szorgalmas, jó indulatú, jószívű ámde határozott, igényes megjelenésű, megbízható, pontos. Jó kommunikációs képességű, gyorsan tanul. Aki új hivatásának érzi ezt a szakmát, és szenvedéllyel gyakorolja!

Ha magadra ismertél jelentkezz!

Üdvözlettel: Klemenik Márta

Jelentkezés: "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy 0670/ 60 381 68 -as telefonszámon lehetséges.

Feladatok

  • Új megbízások felkutatása, duna house rendszerben való rögzítése, hirdetési portálok kezelése, ingatlanmutatások lebonyolítása, írásos vételi ajánlat megírása.

Elvárások

  • Értékesítői múlt, akár más területről is.
  • Csapatmunka, szorgalom, határozottság, igényes megjelenés, megbízható, pontos munka, jó kommunikációs képesség, gyors fejlődési képesség.
  • Minimum érettségi bizonyítvány.

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség, 40 év feletti kor, értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • A kínált munka jutalékalapú, alapfizetés nélkül, azonban nincs felső bérplafon.
  • Fél év szorgalmas munkával a megfelelő kompetenciákkal havi 3-500.000.-Ft jövedelem érhető el.
  • A pályán lévő legjobbak havi jövedelme 7 számjegyű.
  • Várom jelentkezésed, nincs korhatár, előnyt élvez a 40 év feletti korosztály-és a vendéglátós múlt, ha váltanál itt a helyed!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!