Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő, bolti eladó- pénztáros feladatok ellátására munkatársat keresünk azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
2020. 11. 10. 14:31

Légy a BestByte Kft. bővülő Csapatának Tagja!

Amennyiben a számógépes perifériákat ismered, továbbá érdekel a papír- és írószer világa, akkor ne habozz jelentkezni győri üzletünkben értékesítő, eladó- pénztáros munkakörben.

Feladatok:

  • Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálás
  • Nyitási és zárási valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése
  • Árukihelyezés, -feltöltés, termékárak ellenőrzése, árazás
  • Péntárgép kezelés

Elvárások:

  • számítástechnikai alapismeret
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség és képesség
  • középfokú végzettség (érettségi)
  • önálló, precíz, kreatív munkavégzés
  • terhelhetőség, monotonitás tűrés

Előnyök:

  • Előnnyel indulsz, ha már használtál felhasználói szinten Octopus vállalatirányítási rendszert,
  • beszélsz középfokon angolul és/vagy németül,
  • van pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgád
  • valamint szakirányú középfokú végzettséged illetve kereskedelmi területen (értékesítés) szereztél 1-3 év szakmai tapasztalatot,
  • és még számítástechnikai komponensek, digitális és multimédiás termékek naprakész ismeretével is rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés
  • előre megtervezett beosztás
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kultúrált munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem