Adminisztráció, irodai munka

Győri hulladékgazdálkodó cég diszponens kollégát keres

Munkavégzés helye: Győr
2020. 11. 17. 15:15

Büchl Hungaria Kft diszponens kollégát keres, 3 műszakos munkavégzésre

Feladatok: üzemi környezetben belső szállításokért felelős munkatársak irányítása, telefonos ügyfélszolgálat, megbízások felvétele és adminisztrálása

Elvárások: Számítógépes alapismeretek ismeretek, felsőfokú képzettség (Logisztikai- vagy Környezetmérnök),német nyelvtudás előny

Kínálunk: színvonalas munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget egy 15 éve működő biztos háttérrel rendelkező cégnél.

Jelentkezés: "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • üzemi környezetben belső szállításokért felelős munkatársak irányítása,
  • telefonos ügyfélszolgálat,
  • megbízások felvétele és adminisztrálása

Elvárások:

  • Számítógépes alapismeret,
  • minimum középfokú végzettség,
  • felsőfokú képzettség (Logisztika- vagy Környezetvédelem) és
  • német nyelvtudás előny

Előnyök:

  • Színvonalas munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget egy több mint 15 éve működő, biztos háttérrel rendelkező cégnél.