Business Development Manager állás dunaszerdahelyi székhelyű cégnél

Global Customer Service Solution s.r.o.
Dunaszerdahely
Bruttó 300 000 Ft - 355 000 Ft / hónap
2020. 12. 10.

Menedzseri pozícióra folyékony angol tudással rendelkező munkatársat keresünk dunaszerdahelyi székhelyű külföldi cégünkbe.

Feladatok

  • Projektek kezdeményezése, javaslatok készítése
  • Szakmai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adott célcsoportra vonatkozó kampányok, promóciók, kedvezmények kidolgozása
  • Adatok elemzése, jelentése
  • Cég arculatának fellendíttése, branding
  • Marketing stratégiák kidolgozása

Elvárások

  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (szint: B2)
  • Több éves tapasztalat online marketing, webshopkezelés, adatbázis kezelés az ilyen területen / hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elengedhetetlen.
  • Stratégiai és üzletfejlesztői gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést és bónuszrendszert ajánl, innovatív és támogató környezetet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!