Lejárt hirdetés

Győri csapatunkba keressük szervizes kollégánkat

Konkoord Kft.

Szerviz technikus

Munkavégzés helye: Győr

2021. 04. 07. 10:21

Győri csapatunkba keressük Szervizes kollégánkat!

Pozíció rövid leírása:

1989-óta működő irodatechnikai szervizünkbe keressünk szervízes kollégát fénymásoló gépek, nyomtatók karbantartására és javítására. (SHARP és Lexmark márkaszervíz)

Folyamatos képzést biztosítunk kollégáink számára, informatikai, villamosipari és mechanikai műszerész ismeretekre tehetsz szert.

Munkád, fejlődésed során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséges kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

Jelentkezz, fényképes önéletrajzoddal az oldalon keresztül,
vagy személyesen: a cím és telefonszám bejelentkezést követően tekinthető meg.

Feladatok

  • Nyomatók, másoló gépek javítása, karbantartása partnereink telephelyein
  • Ajánlatadás a beérkező javítási kérésekre

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Problémamegoldó és döntési készség
  • Önálló és fegyelmezett munkavégzés
  • Számítógép használói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • IT és technológiai ismeret
  • Műszerész vagy villamosipari végzettség
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyi háttér
  • Innovatív, motivált vidám csapat
  • Felelősség és önálló munkavégzés
  • 8 órás munkaidő H-P, Bejelentett hivatalos munkabér + cafetéria

Telefonszám megtekintése
Jelentkezési cím megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!