Lejárt hirdetés

Győri csapatunkba keressük új szerviztechnikus kollégánkat irodatechnikai területre

Konkoord Kft.

Szerviz technikus

Munkavégzés helye: Győr

1970. 01. 01. 01:00

Győri csapatunkba keressük új Irodatechnikai Szervíztechnikus kollégánkat!

Építsük együtt a jövő irodatechnikai és IT szolgáltatóját!

Ha az alábbi leírásban magadra ismersz, és szívesen foglalkoznál emberekkel és a technológiai újdonságaival, akkor várjuk jelentkezésed!

Pozíció rövid leírása:

A Konkoord Kft célja régió piacvezető a jövő kihívásaira felkészült, irodatechnológiai szolgáltatójává válni.

Nap mint nap a kreativitásunkra hagyatkozunk, hogy megoldásokat kínáljunk partnereink részére a változékony piaci körülményekhez igazodva. Ez nem egy szokványos állás, nálunk nincsenek monoton feladatok! Minden héten új kihívásokkal szembesülünk, és új megoldásokat szállítunk.

Szervíztechnikus kollégáink fénymásoló gépek, nyomtatók telepítésével, üzemeltetésével, javításával foglalkoznak. Elsődleges márkáink a SHARP és a LEXMARK mely világmárkák márkaszervizeként és forgalmazójaként tevékenykedünk 1989-óta.

Ennek következményeképp folyamatos képzést biztosítunk kollégáink számára, informatikai, villamosipari és mechanikai műszerész ismeretekre tehetsz szert. Számítunk az inputodra, ötleteidre, kreativitásodra, hogy minden akadályt áttörjünk!

Munkád során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséges kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

Feladatok

  • Nyomatképző rendszerek üzemeltetése, támogatása
  • Nyomatképzők javítása, karbantartása partnereink telephelyein
  • Ajánlatadás a beérkező javítási kérésekre
  • Gyenge pontok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel IT és Irodatechnikai rendszerek tervezésében és felépítésében, melyek képesek hatékonyan, biztonságosan működni

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Problémamegoldó és döntési készség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Kezdeményező készség
  • Autodidakta, önálló és fegyelmezett munkavégzés
  • Magas szintű számítógép használói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • IT és technológiai ismeret
  • Műszerész vagy villamosipari végzettség
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • Ha ég benned a tűz, hogy hatással legyél a világra

Amit kínálunk

  • Innovatív, motivált vidám csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Tanulási lehetőség
  • Felelősség és önálló munkavégzés
  • A munkádnak igazi hatása lesz

Ha szeretnél ott lenni a régió következő nagy szolgáltatójának építésénél, csatlakozz hozzánk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!