Álláslehetőség könyvtáros munkakörben Beled településen

A Beledi Általános Művelődési Központ a "Munka Törvénykönyvéről szóló" 2012. évi I. törvény VII. fejezete alapján pályázatot hirdet könyvtáros munkakör betöltésére.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél,
  • szakmai önéletrajz,
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban található személyes adatokat az eljárással összefüggésben a kutatóközpont kezelheti

A munkakör 2021. március 15-től tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. február 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Mórocz Ildikó nyújt, telefonon. A telefonszám bejelentkezés után érhető el.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton a pályázatnak a Beledi Általános Művelődési Központ címre történő megküldésével (9343 Beled, Vásártér u. 6.). A munkakör megnevezése: könyvtáros.
  • Elektronikus úton Mórocz Ildikó részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.
  • Személyesen Mórocz Ildikó, Beledi Általános Művelődési Központ, 9343 Beled, Vásártér u. 6.
  • A pályázat elbírálásának határideje: 2021. március 12.
  • A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

    Beled város honlapja www.beled.hu

Feladatok

  • könyvtári szolgáltatások ellátása, gyűjteményszervezés, tájékoztatás, kölcsönzés,
  • olvasói adatok karbantartása,
  • a kölcsönzéssel kapcsolatos nyilvántartások pontos vezetése,
  • állományvédelem, a kölcsönző, az olvasóterem és a raktár rendjének mindenkori biztosítása,
  •  az intézményegység rendezvényeihez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • felsőfokú könyvtáros végzettség vagy felsőfokú végzettség és segédkönyvtáros képesítés,
  • gyakorlott szintű MS Office ismeretek (irodai alkalmazások),
  • büntetlen előélet.

Előnyök

  • ECDL,
  • a George könyvtári nyilvántartó rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • A munkabér megállapítására és a juttatásokra a "Munka Törvénykönyvéről szóló" 2012. évi I. törvény XII. fejezete az irányadó.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!