Víziközmű tervező - vízépítő mérnök

Penta-Kör Kft.
Győr
Bruttó 450 000 Ft - 650 000 Ft / Hónap
2021. 03. 02.

Víziközművek tervezésével és vízépítéssel foglalkozó irodánk tervezői jogosultsággal rendelkező vízépítő mérnököt keres akár azonnali kezdéssel!

Társaságunk 2014 óta dinamikusan bővül, víziközművek, vízhasznosítási műtárgyak, vízrendezési tervek területén tevékenykedik az egész dunántúli régióban. Települési csapadékvíz elvezetés tervezésében, közműhálózatok és vízi műtárgyak vízjogi létesítési engedélyes tervek készítésében jártas, tervezői jogosultsággal rendelkező leendő kollégánkat egy 7 fős csapat várja győri irodájában.

Társaságunk referenciái között a Liget Projekt (Budapest), az EYOF 2017 (Győr), a Bike&Boat turisztikai fejlesztés (Szigetköz, 2019-2020) és számos más beruházás során készült vízépítési fejlesztések találhatóak. Számos lakópark teljes közművesítése, továbbá ipari csarnokok vízrendezése, csapadékvíz elvezetésének tervezése és műszaki ellenőrzése van a hátunk mögött. Leendő tervező munkatársunkat ilyen, és ezekhez hasonló projektbe szeretnénk bevonni, első sorban hosszú távú munkakapcsolat keretében.

Feladatok

  • Vízi közművek tervezése: Az egyszerű házibekötéstől a lakóparkok közművesítéséig bezárólag minden mélyépítési közműtervezési feladatok.
  • Vízi műtárgyak tervezése: Torkolati műtárgyak, zsilipek, vízi létesítmények, vízátorzó tavak, szikkasztók tervezése, mederrendezések tervezése

A fenti tervezési feladatok vízjogi létesítési engedélyes tervek elkészítése, engedélyeztetése, tulajdonosi hozzájárulások beszerzése, közműnyilatkozatok beszerzése, útkezelői hozzájárulások beszerzése, kiviteli tervek elkészítése. Egyeztetés akár a helyszínen a megrendelővel, folyamatos kapcsolattartási a közvetlenül kapcsolódó szakági tervezőkkel, adott esetben generáltervezői tevékenységek folytatása. (Általában gáz, villany és gyengeáram tervezőkkel történő összehangolt munka.) Megrendelői és társtervezői adatszogáltatások kezelése és feldolgozása.

Elvárások

A munkavégzéshez feltétlenül szükséges:

  • Műszaki, szakirányú felsőfokú végzettség (vízépítő mérnök)
  • Tervezői jogosultság megléte
  • AutoCAD (esetleg AutoCAD CIVIL 3D vagy MAP) legalább középfokú ismerete és naprakész használati gyarkolata (BricsCAD ismeret is megfelelő)
  • Min. 1-2 éves szakmai tapasztalat vízépítői tervezésben
  • Alapvető számítógépes ismeretek (Windows 10, Word, Excel, Outlook)
  • Győri irodában való munkavégzés, de lehetséges vegyesen otthoni munkavégzés is (HomeOffice)
  • Egyeztetéseken való részvételi hajlandóság
  • Megrendelőkkel szoros kapcsolattartás (adott munkától és igénytől függően)
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség és kultúrált megjelenés
  • Felmerülő szakmai problémák kezelése
  • Önnálló munkavégzés
  • Főállású (heti 40 óra) munakviszony, de adott esetben lehetséges projektre történő megbízásos szerződés alapján egyéni vállalkozóként történő munkavégzés is

Előnyök

Mindenképpen előny, ha:

  • Ismered a CAD+Inform Kft. által forgalmazott C+I kiegészítő szoftvert AutoCAD-hez. (Vagy BricsCAD-hez)
  • Lefolyáselemzésben való jártasság
  • Angolul és/vagy németül jól beszélsz
  • Van saját B kategóriás vezetői engedélyed
  • Van saját személyautód és hajlandó vagy munkavégzésre használni (Futásteljesítmény elszámolás alapján térítésre kerül.)
  • Ismered és tudod használni az E-közmű rendszert
  • Innovatív vagy és érdeklődsz az aktuális újdonságok iránt
  • SurvCE RTK Rover szoftver használatának ismerete
  • Gyakorlatias vagy

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés (egyedi megegyezés alapján)
  • 13. havi bér és projekt jutalékok
  • Kultúrált irodai környezet
  • Saját munkaállomás teljesen legális szoftverekkel
  • Évente több alkalommal céges szakmai kirándulások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyakorlati tapasztalat szerzési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!