Ingatlan referens munkalelehetőség Győrben

Készprog Kft.
Győr
2021. 03. 25.

Állás leírása

Ingatlanirodánk ambiciózus értékesítőket keres győri irodájába.

Egészítse ki jövedelmét, vagy dolgozzon teljes munkaidőben ingatlanreferensként!

A szorgalom nálunk kifizetődik!

Feladatok

  • megbízások (eladó ingatlanok) felkutatása (irodai segítséggel), megbízások kötése és kezelése (a Gold Ing sajátos és sikerorientált értékesítési metódusa alapján)
  •  megbízások adminisztrálása a Gold Ing belső admin rendszerében, szerződések irodai kezelése
  • hirdetési portfólió összeállítása - meglévő, és folyamatosan jelentkező kereső ügyfeleink részére segítség nyújtása a megfelelő ingatlan kiválasztásában, friss megbízások kiajánlása telefonon ill. e-mailben
  • bemutatások megszervezése, lebonyolítása, kapcsolattartás
  • árképzési tárgyalások lefolytatása, majd sikeres értékesítés esetén az adásvételi folyamat levezetése

Elvárások

  • középfokú + OKJ-s végzettség -
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek a Gold Ing adminisztrációs felületének használatához
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • határozott fellépés, igényes megjelenés
  • pontosság, szorgalom

Előnyök

  • pályakezdő vagy 25 év alatti békéscsabai lakos
  • szakmai tapasztalat
  • jogosítvány
  • a szakma szeretete mellett humánus hozzáállás
  • helyismeret

Amit kínálunk

  •  stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatás akár tisztán jutalékos, akár alkalmazotti jogviszonyban
  • díjmentes oktatások és tréningek, mentorálás
  • cold calling támogatása címlistákkal
  • hirdetéstámogatás
  • kellemes, nívós irodai környezet, ingyenes irodahasználat
  • céges telefonhasználat, informatikai háttérrendszer
  •  „gyermekbarát” munkaidő, rugalmas munkaidő-beosztás
  • jó kollegáris környezet, segítőkész csapat
  • változatos, kreatív munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!