Győri ingtalanközvetítő iroda üzletkötő munkatársakat keres

Express Ingatlan-Stúdió Kft.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés helye: Győr

2021. 04. 08. 08:34

Sokéves tapasztalattal működő, győri ingatlanközvetítő iroda, ingatlan referens (üzletkötő) munkatársak jelentkezését várja.

Ha Ön lendületes, anyagi függetlenségre törekvő, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, és szeretne egy változatos, jól fizető állást, akkor fényképes önéletrajzát küldje el.

A bejelentkezés után látható mobilszámon fogadjuk hívását. Későbbiekben vállalkozói igazolvány kiváltása szükséges.

Várjuk jelentkezését!

Feladatok

  • eladó ingatlanok felkutatása

Elvárások

  • számítógépes alapismeretek
  • motivált, céltudatos gondolkodás, szorgalom
  • jó megjelenés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök

  • saját gépkocsi
  • üzletkötői munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • rugalmas időbeosztás
  • hirdetési felületek
  • irodán belül nincs konkurencia
  • alap+jutalék, vagy tisztán jutalékos rendszer
  • egy nagy tapasztalatú közvetítő iroda biztos háttere
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!