Hegesztőket keresünk Pápára

HAAS + SOHN Kft.
Pápa
2021. 04. 12.

A HAAS + SOHN Kft. prémium kandallók, kályhák és tűzhelyek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat.

Induló új projektjeinkhez keresünk szakképzett, tapasztalattal rendelkező kollégákat.

Feladatok

  • Hegesztendő alkatrészek összeállítása műszakirajz alapján
  • Lemezacélból készült alkatrészek kézi hegesztése elektromos CO-védőgázas hegesztéssel
  • Hegesztő berendezések beállítása, üzemeltetése és felügyelete
  • Hegesztési varratok tisztítása, felületek csiszolása, előkészítése festéshez

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség vagy hegesztő tanfolyam
  • Fogyóelektródás hegesztési tapasztalat (min. 1-3 év)
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkavégzés vállalása

Előnyök

  • Hegesztő minősítés
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Fémipari végzettség
  • Hegesztőrobot kezelői tapasztalat
  • Nyomástartó edény hegesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos feladatok
  • szakmai és emberi oldalon egyaránt erős csapatba való illeszkedés lehetősége
  • motiváló és versenyképes munkabér struktúra (mozgóbér, jelenléti bónusz, cafeteria)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott