Plakát és egyéb reklámeszköz-kihelyező/Polcszervizes kollégát keresünk Győrbe és környékére

WIN SHOP Kft.
Győr
Nettó 200 000 Ft / Hónap
2021. 04. 27.

Plakát és egyéb reklámeszköz kihelyező munkatársat keresünk azonnali kezdéssel teljes munkaidőben Győrbe és környékére!

Az új munkatárs feladata megadott üzletekben adott termékek polcszervizelése, áruval való feltöltése, karbantartása, termék-kihelyezések ellenőrzése, reklámeszközök kihelyezése.

Jelentkezni fényképes önéletrajz e-mailben történő megküldésével lehet.

Feladatok

Kihelyező munkatársként az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:

  • megadott kereskedelmi egységek látogatása túraterv alapján
  • boltokon belül reklámeszközök (plakátok, szórólapok, padlómatricák stb.) kihelyezése
  • reklámeszközök folyamatos ellenőrzése
  • előre megadott polci helyek feltöltése áruval megadott szempontok alapján
  • kihelyezések, polcfeltöltések, boltlátogatások dokumentálása fotóval

Elvárások

Rád van szükségünk, ha:

  • rendelkezel „B” típusú jogosítvánnyal
  • szeretsz autózni, nem szeretsz irodában ülni
  • képes vagy precíz, önálló munkavégzésre
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • csapatjátékos vagy
  • bírod az enyhe fizikai munkát

Amit kínálunk

Amit cserébe nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés, év végi bónusz
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • segítőkész irodai csapat
  • céges mobiltelefon és autó használata
  • csapatépítő programok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!