Nemzetközi gépkocsivezető kollégát keresünk győri indulással

JOVI Cargo Kft.

Nemzetközi gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Győr

2021. 06. 07. 12:52

Cégünk több éves tapasztalattal rendelkezik nemzetközi fuvarozás területén.

Túlméretes szerelvényeket biztosítunk Svájc, Benelux, Németország területén végzett  fuvarozási feladatokhoz.

A járműpark fiatal, hűtővel illetve állóklímával felszerelt DAF XF480 FT SuperSpaceCab vontatókból tevődik össze. 2/1 hetes váltásban dolgoznak gépkocsivezető kollégáink.

Az irányítás magyar nyelven, telefonon illetve írásban valósul meg.

Jelentkezéseket az alábbi elérhetőségeken várjuk: oldalon keresztül vagy telefonon. (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg)

Feladatok

  • Győri indulás - érkezés (utazási hozzájárulás biztosított),
  • Túl-méretes szerelvények, DAF traktorok,
  • 2/1 hetes munkaciklus,
  • Hosszú áru szállítása (nem kíséretköteles), minden más méretünk hagyományos,
  • Svájc, Benelux, Németország területén végzett fuvarfeladatok,
  • Magyar munkaszerződés.

Elvárások

  • Nemzetközi C+E kategóriás tapasztalat,
  • CE kategóriás jogosítvány,
  • GKI igazolvány,
  • Digitális tachográf kártya,
  • PÁV,
  • Túl-méretes áruk szállításában szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • 30.000 Ft nettó napidíj
  • Napi bónusz
  • Üzemanyag hozzájárulás a bejáráshoz
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!