Pék vagy betanított pék munkatársat keresünk sokorópátkai telephelyre

A Pedró Pékség a vidék egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása.

Boltjaink már 10 különböző helyen megtalálható megyénkben, valamint több száz üzletbe szállítunk kiváló minőségű, friss pékárut nap mint nap.

Csapatunk bővítésére keresünk

szakmában jártas péket, vagy betanított péket táblás illetve kemencés munkakörbe, sokorópátkai telephely délelőttös és délutános műszakjába.

Feladatok

  • Tészta készítésben való részvétel.

Elvárások

  • Szakmában való jártasság.

Amit kínálunk

  • 100% útiköltség térítés
  • naponta tisztított munkaruha
  • stabil, biztos munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • 30 %-ra jogosító dolgozói kártya a saját boltjainkban
  • havonta elérhető bruttó prémium akár 60.000 Ft
  • havonta elérhető bruttó fizetés prémiummal táblás munkakörben bruttó 410.000 Ft, kemencés munkakörben bruttó 440.000 Ft
  • heti 40 órás munkakeretben

Jelentkezz, ha szeretnél egy elismert Pékségben dolgozni, minőségi pékárut kiadni a kezedből, csapatban dolgozni.

Fényképes önéletrajzodat várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott