Látszerész, optikai eladó munkatársakat keresünk Győr és Mosonmagyaróvár településen

Győrben és Mosonmagyaróváron lévő exclusive optikai szalonjainkba látszerész, eladó munkatársat keresünk.

Vásárlók udvarias, színvonalas, szakszerű kiszolgálása.

Feladatok

  • Tanácsadás a megfelelő szemüvegkeret és vagy napszemüveg kiválasztásában.
  • Szemüveglencse ajánlás.
  • Az elkészült szemüvegek kiadása, és a viselőhöz igazítása
  • Pénztárgépkezelés, számlák kiállítása kezelése, üzlet ügyvitelének végzése.

Elvárások

  • Középfokú végezettség/érettségi, Kiváló kommunikációs készség
  • Igényes megjelenés, Nagyfokú precizitás
  • Vevőorientált személyiség, Nyitott, vidám
  • Gyors betanulási képesség

Előnyök

  • Optikában szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • angol vagy német társalgási nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Modern munkahelyi környezet
  • Szakmai ismeretek bővítése, tréningeken való részvétel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!