Call center operátor értékesítési területen

Telemarketing International Kft.
Győr
Bruttó 170 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2021. 09. 29.

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 20 éve jelen van a magyar piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést.

Feladatok

  • Bejövő és kimenő hívások kezelése értékesítéssel
  • Bejövő hívásoknál kiegészítő termékek ajánlása,kimenő hívásoknál különböző ajánlatok kínálása azon ügyfelek részére,akik korábban már vásároltak tőlünk

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép alapszintű ismerete
  • Hétvégi munkavállalás
  • Nyitott,barátságos személyiség
  • Értékesítési hajlam

Előnyök

  • Call Centerben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Saját számítógép,headset,internet az esetleges home officehoz.

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, ingyenes,változatos képzések
  • Versenyképes fizetés,alapbér+bónusz
  • Fiatalos, vidám,családias csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil munkahely
  • Karrier építési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!