idegenforgalmi ügyintéző munka Győrben

GYŐR PROJEKT Kft.
Győr
2021. 10. 27.

A Győr Projekt Kft. munkatársat keres a győri Látogatóközpontban működő Tourinform Irodába.

Munkavégzés helye: Látogatóközpont, 9021 Győr, Baross G. út 21.

Feladatok

  • irodai ügyfélszolgálat, turisztikai és általános információnyújtás
  • levelezés magyar és idegen nyelven
  • jegyértékesítés győri és országos rendezvényekre, koncertekre, sporteseményekre
  • idegenvezetés közvetítés, kapcsolattartás szálláshelyekkel és turisztikai résztvevőkkel
  • szakmai vásárokon és rendezvényeken való részvétel
  • adminisztratív feladatok végzése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (idegenforgalmi, turizmus-vendéglátás szakirány előny)
  • minimum kétéves munkatapasztalat idegenforgalmi területen
  • minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny)
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés, rendszerben való gondolkodás képessége
  • ügyfélközpontúság, proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség, csapatmunkára alkalmas, kooperatív személyiség
  • ápolt megjelenés, kedvesség

Előnyök

  • jogosítvány
  • angol vagy német  nyelvtudás

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • biztos munkahely
  • előre tervezhető beosztás
  • fiatal, lendületes csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!