Raktáros munkatársat keresünk Győrben

H-bio Kft.

Raktárkezelő

Munkavégzés helye: Győr

2021. 11. 03.

Konyhai hulladékkal foglalkozó, dinamikusan bővülő cég raktáros munkatársat keres.

A munkakör betöltéséhez B kategóriás jogosítvány, és középfokú végzettség szükséges. Nyugdíjas jelentkezőket is várunk

Munkakörülmények:

  • Győri telephely
  • Napi 8 órás munkaidő
  • 1 műszakos munkabeosztás
  • Hétfőtől péntekig, hétvégi munkavégzés nincs
  • Családias hangulat, emberközpontú cég

Feladatok

  • Bejövő göngyöleg fogadása, kezelése, készletezése szortírozása
  • Gépek kezelése: göngyöleg ürítése, mosása
  • Takarítás, rendtartás
  • Raklapok, hulladék mozgatása kézzel és/vagy targoncával

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kat jogosítvány
  • Precíz, tiszta  munkavégzés

Előnyök

  • Targoncás jogosítvány
  • Karbantartói okj-s bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Válságbiztos munkahely
  • Barátságos légkör
  • 1 műszakos munka, nincs hétvégi munkavégzés

Jelentkezni az állásra fényképes Önéletrajzzal, és brutto fizetési igénnyel lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.