Csomagoló / összeszerelő munkakörbe keresünk kollégát, belvárosi irodába

Ábrahám Online Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Győr

Nettó 170000 / Hónap
2021. 12. 03.

Csomagoló és összeszerelő munkakörbe keresünk kollégát.

Feladatok

  • Kulcstartók, ékszerek, képek és egyéb apró ajándéktárgyak összeszerelése betanítás alapján
  • Csomagok összekészítése, címkézés, számla kiállítása
  • Készletek számontartása, néha emailben történő kommunikáció vásárlókkal
  • Termékek feltöltése webshopba, ritkán termékszövegek megírása sablon alapján

Elvárások

  • Alapszintű informatikai ismeret (Word, Excel, Google Chrome)
  • Érettségi

Kompetenciák és elvárások:

  • Monoton munkatűrő képesség
  • Precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Jó kézügyesség - Jó tanulási készség
  • Tudj csapatban dolgozni

Előnyök

  • Ha dolgoztál már hasonló munkakörben
  • Van diplomád (mindegy milyen, de némileg igazolja a szorgalmad.)

Amit kínálunk

Munkarend:

  • Heti 40 óra, főállásban bejelentett
  • 99%-ban hétköznapi munkavégzés (hétfőtől péntekig)
  • Munkaidő reggel 8tól, délután 4-ig (tehát összesen 8 óra, ebben van egy fél órás ebédszünet és egy 15 perces szünet)

Munkakörülmények:

  • Győr belvárosi irodában
  • Kis létszámú, fiatal csapat
  • A munkaidő nagy részében ülőmunka

Fizetés és egyéb jóságok:

  • Alapbér nettó 170 ezer forint
  • Ünnepekkor a nagyobb elvárt teljesítményért cserébe fizetésen felüli prémium jár
  • Fizetett túlóra (túlóra viszonylag ritkán van)
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Mindig szabad hétvégék

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz elküldésével.
  • Fontos! Tárgymezőnek ezt add meg: "Jelentkezés csomagoló és összeszerelő munkakörre"
  • Minden jelentkezőnek visszajelzünk, akkor is ha nem Téged választottunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!