Belföldi fuvarszervező álláslehetőség Győrben

Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon.

Legyen részese Ön is ennek a több, mint 550 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő, világszerte 170 telephellyel rendelkező hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

Feladatok

  • Belföldi gyűjtős fuvarok szervezése
  • Belföldi és nemzetközi futamok indítása
  • Napi kapcsolattartás a fuvarozókkal
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Részvétel az új folyamatok kidolgozásában, bevezetésében

Elvárások

  • Közúti fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, önállóság és magabiztos fellépés
  • Stressz tűrő képesség

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Munkavégzés helye: Győr
  • Munkaidő: napi 8 óra / 3 műszakos munkarend

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott