Munkatársat keresünk Telephelyi adminisztrátor pozícióba Győrben részmunkaidőben

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz csapatunkhoz.

Feladatok

  • az iroda gördülékeny működésének elősegítése, a hozzátartozó pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
  • étlapok küldése intézmények felé, létszámok rögzítése
  • személyi anyagok összeállítása, begyűjtése
  • bérszámfejtési és könyvelési anyagok előkészítése, továbbítása a központi iroda felé
  • számlázás
  • beszámolók készítése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • magasszintű számítógépes ismeretek (word, excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • utazási hozzájárulás
  • étkezéstérítés
  • tanulási és előre lépési lehetőség
  • egyéb dolgozói kedvezmény

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott