Gönyűi munkahelyre keresünk betanított munkást / segédmunkást

PROFIL-STONES Bt.
Gönyű
Nettó 1 150 Ft - 1 350 Ft / Óra
2022. 01. 14.

Keresünk fizikai állományba, férfi betanított munkást, segédmunkást, nappalos műszakba.

Építőanyag jellegű termékek készítése, stb.

Akár beugró jelleggel heti 2-3 napról is lehet szó

Feladatok

  • Gönyű telephelyi munkavégzés: anyagbekészítés, rakodás, gyártás előkészítés stb.

Elvárások

  •  Józan életvitel, megbízhatóság, 8 általános isk. végzettség

Amit kínálunk

  • Netto 193.200 Ft garantált kezdő bér, majd próbaidő után megegyezés szerint.
  • A részletes megbeszélés személyesen történik.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott