Titkárnői státusz betöltésére munkatársat keresünk Győrben

Titkárnő, asszisztens státusz betöltésére keres győri Ügyvédi Iroda magas szintű számítógépes ismeretekkel bíró, jó kommunikációs készségű, önálló munkavégzésre képes,) győri lakóhellyel, jogosítvánnyal  rendelkező , angolul társalgási szintem tudó hölgyet.

Előnyt jelent (Baross Gábor, Krúdy, Pálffy érettségi) számviteli, titkári, jogi asszisztensi végzettség.

Közjegyző  vagy ügyvédi irodában/ illetve Kormányhivatalnál (Földhivatal) töltött munkatapasztalat (Csak az adekvát pályázatokat tekintjük relevánsnak a többiekre nem válaszolunk)

Részletes fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével ellátott jelentkezésüket kizárólag a "Jelentkezem" gombon keresztül kérjük!

A státusz betöltése sikeres pályázat esetén azonnal lehetséges .

Feladatok

  • Adminisztráció
  • Szerzodesek előkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Gépíras
  • Levelezések lebonyolítása
  • Beadványok megszerkesztése , benyújtása, ÁNYK program használata

Elvárások

  • Érettségi + felsőfokú alapdiploma vagy technikum / OKJ képzés

Előnyök

  • Pálffy, Baross, Krúdy gimnázium
  • Titkarnoi asszisztensi képzés
  • Jogi asszisztensi képzés
  • Kivalo számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv tarsalkodasi szintű használata írás és beszéd
  • Jogositvány
  • Jogi területen szerzett tapasztalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!