Panzió recepciós-házigazda hölgyet keresünk, Győr belvárosába

DUNA PRESENT Kft.
Győr
Bruttó 330 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2022. 03. 10.

Győr belvárosában lévő 14 szobás panzióba keresünk kollégát recepciós munkakörbe.

A munka összetett, változatos , nem csak a klasszikus recepciósi munkát kell elvégezni, hanem , a vendégek reggeliztetése , és esetenként a szobák takarításában is részt kell venni.

A panzió méretéből adódóan tulajdonképpen házigazdát keresünk.

A munka elvégzése 24/48 órás váltásban történik,

Feladatok

  • adminisztráció
  • vendégek fogadása, tájékozttatása
  • fizetések kezelése
  • reggeliztetés- esetenként takarítás

Elvárások

  • Szakmai elvárást nem támasztunk, a munka kis ráfordítással megtanulható.
  • Jó kommunikációs készség, kedvesség, tisztaság és alap nyelvtudás ( lehetőleg angol) elvárt.
  • Életkorban nem támasztunk igényt, 40 év feletti hölgyek jelentkezését is várjuk.
  • A munkaidő beosztás nem engedi meg, hogy 18 év alatti gyermekkel foglalkoztassunk recepcióst.

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörülmények
  • Önálló munkavégzés
  • Változatos munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott