Telefonos értékesítés Győrben

Telemarketing International Kft.
Győr
Bruttó 150 000 Ft - 380 000 Ft / Hónap
2022. 04. 26.

Értékesítési területre, részben home officeban

munkatársat keresünk.

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 20 éve jelen van a magyar piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést.

Feladatok

  • Kimenő hívások kezelése értékesítéssel
  • Honlapon beérkezett rendelések kezelése, kiegészítő termékek ajánlása.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép alapszintű ismerete
  • Nyitott,barátságos személyiség
  • Értékesítési hajlam
  • Saját számítógép,headset és internet

Előnyök

  • Call Centerben szerzett tapasztalat előny
  • Saját számítógép,headset,internet a home officehoz

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, ingyenes,változatos képzések
  • Versenyképes fizetés,alapbér+bónusz
  • Rész és teljes munkaidős lehetőség (4,5,6,7,8 órában)
  • Hétfőtől péntekig, 8-16-ig tartó nyitvatartási idő.
  • Fiatalos, vidám,családias csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil munkahely
  • Karrier építési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott