Nemzetközi fuvarszervező állás Győr

ÜGYFELEINK EURÓPA-SZERTE A KÖZÉPPONTBAN VANNAK!

Feladatok

  • Nemzetközi komplett-, és részrakományos fuvarok szervezése
  • Megbízások (export, import) önálló, A-tól Z-ig történő lebonyolítása
  • Fuvarfeladatok tendereztetése
  • Napi kapcsolattartás a fuvarozókkal és ügyfelekkel
  • Ügyfeles árajánlatok kidolgozása, adminisztrációja, nyomon követése

Elvárások

  • Közúti fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész piacismeret (fuvarozók, versenytársak, árak)
  • Aktív társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, önállóság és magabiztos fellépés
  • Megoldásorientált, határozott, proaktív személyiség
  • Ügyfélorientált szemlélet, elkötelezettség
  • Stressztűrő képesség, csapatszellem
  • Összefüggésekben gondolkodó személyiség, aki a vállalatcsoport hálózati előnyeit lokálisan is kamatoztatni tudja

Előnyök

  • Meglévő kapcsolatrendszer fuvarozói körrel előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Felelősségteljes és szakértői munkakört kellő mozgástérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Közreműködést innovatív jövőnk kialakításában (pl. nemzetközi projektekben) kreatív ötletekkel
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Munkaidő: heti 40 óra (H-P)
  • Munkavégzés helye: Győr

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!