Üzletkötő - területi képviselő álláslehetőség

Konyhai hulladék begyűjtésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég keres területi képviselő kollégát győri központtal. Ha úgy érzed otthonosan mozogsz az üzletkötés világában, járatos vagy a Horeca szegmensben, jól bánsz az internettel, és az okoseszközökkel és szívesen tatozol egy fiatalos, lendületes, gyorsan bővülő csapathoz, akkor Téged keresünk. Nézd át az alábbi paramétereket, és ha magadra ismersz, küldj egy fényképes önéletrajzot, melyen a fizetési igényedet is jelöld megvárjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • Meglévő partnerek kezelése
  • Új partnerek felkutatása
  • Szerződéskötés, hozzá tartozó adminisztráció
  • Forgalom nyomonkövetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Magas fokú problémamegoldó képesség;
  • Sales területen szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Stabil Microsoft Word tudás, illetve okoseszközök használata

Előnyök

  • Microsoft Navision ismerete
  • Angol/német nyelv ismerte
  • Értékesítési tapasztalat Horeca területen

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes juttatás
  • Notebook, mobiltelefon
  • Válságbiztos munkahely
  • Barátságos légkör

Amennyiben magadra ismertél, küldd el nekünk fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!