Nyílászáró beépítő - betanított munka Győrben

Mohican Sport Kft.
Győr
2022. 05. 30.

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Keresünk asztalos mellett dolgozó, betanított munkást!

Cégünk családi kisvállalkozás, általában béke és nyugalom, néha egy kis izgalom a határidők miatt, de ez minden.

Elsősorban Budapesten és környékén, illetve a dunántúlon vállalunk munkát.

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Az asztalos munkályának segítése, anyagok és szerszámok cipelése és pakolása.
  • Utazás a munka helyszínére céges kisteherautóval, Győrből, reggel oda és délután vissza.

Elvárások

  • Megfelelő fizikai kondíció a nehéz dolgok mozgatásához!
  • Nem szükséges szaktudás, betanítjuk a feladatok elvégzésére.
  • Győri lakhelyű, vagy önállóan bejárni képes kollégát keresünk!

Előnyök

  • Előny ha fiatal vagy, ha nem vagy túlsúlyos és jó a fizikai állapotod.
  • Cégünk nemdohányzó munkahely, ezért előnyt jelent ha nem cigizel!

Amit kínálunk

  • Nagyjából 120 órát kell dolgozni egy hónapban és kb. 50-60 óra utazási idő a munka helyszínére és haza.
  • A hétvégék szabadok és gyakran egy-egy hétköznap is!
  • Vezetni nem kell, munkaruházatot biztosítunk!
  • Heti 30 órás bejelentés.
  • Havi 250.000 Ft nettó fizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!