Gyakorlott varrónőt keresek győri varrodába - 1 műszakos munkarend

FORMATEX Kkt.
Győr
Bruttó 330 000 Ft / Hónap
2022. 07. 18.

Győri varrodába keresek gyakorlott varrónőt hosszú távra. Jó csapat, normális munkakörülmények, modern varrógépek, versenyképes fizetés. 1 műszakos munkarendben dolgozunk.

Feladatok

  • Elsősorban varrás a feladat, de közben terítés, hajtogatás, csomagolás, kellékek vágása, stb. is előfordul. Bővebb információ telefonon.

Elvárások

  • Nem feltétel a szakképzettség, de feltétel az ipari gépeken való magabiztos varrás.
  • Precíz, pontos munkavégzés, csapatban való munkavégzés vállalása.
  • Megbízhatóság, szakirányú iránymutatások elfogadása.

Előnyök

  • Szalaggyártásban,szériagyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos  jövedelem
  • 1 műszakos munkarend
  • Jó munkahelyi légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott