A'la carte szakácsot keresünk Győrbe

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz csapatunkhoz.

Feladatok

  • A’la carte színvonalú ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
  • A meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)

Elvárások

  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés, környezetére igényes
  • Jó szervezőképesség

Előnyök

  • Egyéb szakmai tapasztalat
  • Vezetői szemléletmód
  • Szakács végzettség

Amit kínálunk

  • Ingyenes dolgozói étkezés
  • Kedvezményes dolgozói alapanyag-vásárlás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hétfőtől Péntekig tartó munkavégzés 8 órában

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!