Gépkezelő - gépbeállító álláslehetőség Kunszigeten

Téged keresünk!

A Federal Mogul Hungary Kft-nél, a Tenneco csoport tagja, gumi és gumi-fém tömítések előállításával és hővédőpajzsok gyártásával foglalkozunk. Termékeink jobban körül vesznek téged is, mint azt hinnéd, hiszen a gépjárműtől a nehézgépjárműveken át az elektromos autóig jelen vagyunk. Légy TE is ennek a nagy, és meghatározó családnak a tagja nálunk, Kunszigeten.

Tegyük együtt jobbá a holnapot!

Feladatok

  • Félautomata prés- és fröccsöntő gépeket fogsz kezelni
  • Alapvető gépbeállítási és ellenőrzési feladatokat látsz majd el
  • Termékek gyártasz az előírt gyártási ütemterv szerint
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentációt fogsz készíteni

Elvárások

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság

Előnyök

  • Fémipari vagy műanyagipari szakmunkás végzettség előny
  • Fröccsöntő és présgépek kezelésével kapcsolatos tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Minimum kezdő bér 3 műszakos munkarendben: bruttó 375.000 Ft-tól* Szakmai tapasztalat függvényében magasabb a  kezdő bér.

*Alapórabér, műszakpótlékkal, bónusszal, túlóra nélkül, 174 órára számítva.

  • További 6*10% bónusz kifizetése (félévente: karácsony előtt és nyáron)
  • Megtartási bónusz 3 hónap után bruttó 50.000 Ft
  • Cafeteria bruttó 303.500 Ft/év
  • Karrierlehetőség (már 1 év után gépbeállító/folyamattechnikus pozícióba kerülhetsz!)
  • Képzési lehetőségek (targoncás jogosítvány, darukezelő tanfolyam stb.)
  • Munkabér-előleg igénylési lehetőség (féléves jogviszony után)
  • Ingyenes céges buszjáratok munkarendhez igazodva
  • Kedvezményes telefon flotta csomag
  • Baleset biztosítás, 24 órás ambulancia szolgáltatás
  • Covid-19 oltópont (családtagok részére is!)
  • Saját állományban történő foglalkoztatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott