Téti telephelyünkre kemencés táblás munkakörbe kollégát keresünk

A Pedró Pékség a vidék egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása.

Boltjaink már 10 különböző helyen megtalálhatók megyénkben, valamint több száz üzletbe szállítunk kiváló minőségű, friss pékárut nap mint nap.

Csapatunk bővítésére keresünk téti telephelyünkre kemencés táblás munkakörbe kollégát, heti 5 napos munkarendbe, 15:00-23:00 tartó munkaidőben.

Feladatok

  • kemencés táblás feladatok

Elvárások

  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • 100% útiköltség térítés
  • naponta tisztított munkaruha
  • stabil, biztos munkahely
  • 30 %-ra jogosító dolgozói kártya a saját boltjainkban
  • hivatalosan bejelentett teljes munkaidő
  • családi adókedvezmény 100 %-ban igénybe vehető
  • Havi premizálás

Jelentkezz, ha szeretnél egy elismert Pékségben dolgozni, minőségi pékárut kiadni a kezedből, csapatban dolgozni.

Fényképes önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!