Bolti eladó állás Écs, Pannonhalma és Győr településeken

Szeretnénk még jobbak lenni, fejlődni, bővülni! Ehhez pedig további kollegákra van szükségünk. Olyanokra, akik ennek a hírnévnek az öregbítésén tudnak dolgozni.

Ezúttal bolti eladó munkakörben dolgozó kollegát keresünk Écsre, Pannonhalmára és Győrbe, a Vágóhíd utcai és a Radnóti utcai boltunkba.

Várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva! Kérlek, mellékeld fényképes önéletrajzodat és írj pár sort, hogy miért jelentkezel és hogy képzeled el a jövődet nálunk!

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása

Elvárások

  • Igény, hogy jó csapatban dolgozz és Te is hozzá tedd a magadét
  • Vevőorientált szemlélet
  • Kedvesség, gyorsaság, pontosság, önállóság

Amit kínálunk

  • Igazán jó csapat
  • 330.000 – 430.000 Ft bruttó bér
  • 2 műszakos munkarend (4:00-12:00, 11:30-19:30)
  • Szabad vasárnap, szabad szombat délután
  • 100% útiköltség-térítés
  • 30% dolgozói kedvezmény a saját üzleteinkben

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott