Szállodai szobaasszonyi munkalehetőség Győrben, rugalmas munkavégzéssel

ArraboRest Kft.
Győr
2024. 05. 21.

Szeretnél rugalmas munkalehetőséget, amely könnyen illeszkedik a napi teendőidhez?

Csatlakozz dinamikus csapatunkhoz szállodai szobaasszonyként! Nálunk te osztod be az idődet, így tökéletesen kombinálhatod a munkát más elfoglaltságaiddal.

Egy modern szálláshely vár, ahol rendszeres vagy alkalmi munkavégzéssel, egyeztetett óraszámban tudsz dolgozni.

Feladatok

  • vendégszobák takarítása és rendben tartása, beleértve az ágynemű cseréjét és az ágyazást.
  • fürdőszobák higiéniai tisztítása, piperecikkek pótlása,
  • folyosó és lépcsőház és közösségi tér takarítása és rendben tartása,

Elvárások

  • kimagasló elkötelezettség a tiszta és higiénikus környezet kialakítása iránt,
  • ápolt és rendezett megjelenés a munkahelyen,
  • pontos, gyors és precíz munkavégzés,
  • kulturált és a vendégek irányába tisztelettudó magatartás és kommunikáció valamennyi szituációban.
  • Csak nem dohányzó pályázó jelentkezését várjuk!

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • részmunkaidős vagy alkalmi munkavégzés,
  • könnyen rendben tartható és takarítható szálláshely,
  • hosszútávú munkavégzés lehetősége,
  • korrekt munkaadó.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!