Győri - Veszprémi csapatunkba keressük junior IT támogató kollégánkat

KONKOORD Kft.
Veszprém, Győr
Bruttó 405 000 Ft / Hónap
2024. 07. 23.

Építsük együtt a jövő irodatechnikai és IT szolgáltatóját!

Ha az alábbi leírásban magadra ismersz, és szívesen foglalkoznál emberekkel és a technológiai újdonságaival, akkor várjuk jelentkezésed!

Pozíció rövid leírása:

A Konkoord Kft. célja a régió piacvezető irodatechnológiai szolgáltatójává válni, ehhez keressük csapatunk legújabb tagját junior IT támogató pozícióban.

Nap mint nap a kreativitásunkra hagyatkozunk, hogy megoldásokat kínáljunk partnereink részére a változékony piaci körülményekhez igazodva. Ez nem egy szokványos állás, nálunk nincsenek monoton feladatok! Minden héten új kihívásokkal szembesülünk, és új megoldásokat szállítunk.

Kipróbálhatod magad több területen is - IT support, kliens oldali támogatás, adminisztratív feladatok, ajánlatok összeállítása -, és rengeteg hasznos tapasztalattal, tudással bővítheted ismereteidet - hálózati managment, Linux alapú virtualizáció.

 A pozíció csak főállásban tölthető be, napi 8-órában!

Ezáltal nagy szabadságod is lesz a felmerülő feladatok elvégzésében, számítunk az inputodra, ötleteidre, kreativitásodra, hogy minden akadályt áttörjünk!

Munkád során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséges kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

Feladatok

  • Győr-Veszprém vonalon részvétel az IT támogatás biztosításában szerződött ügyfeleink részére
  • Ajánlatadás a beérkező kérésekre
  • IT Dokumentáció készítés, kezelés

Elvárások

  • Középfokú informatikai végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Problémamegoldó és döntési készség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Kezdeményező készség
  • Autodidakta, önálló és fegyelmezett munkavégzés

Előnyök

  • Projekt szemlélet
  • Csoportmunka tapasztalat
  • Vállalkozási ismeretek
  • Ha ég benned a tűz, hogy hatással legyél a világra

Amit kínálunk

  • Innovatív, motivált vidám csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Felelősség és önálló munkavégzés
  • Szolgálati gépjármű, laptop, telefon
  • Cafeteria
  • Junior IT induló bér: 405.000 Ft Bruttó
  • A munkádnak igazi hatása lesz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!