Általános irodai adminisztrátor munkalehetőség határozatlan időre Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

A 100 %-ban magyar tulajdonban lévő, kereskedelmi és kivitelezési tevékenységet folytató Triatronic Kft. keres 1 fő irodai, üzleti asszisztens kollégát.

•Feladatok: ügyvezető és műszaki vezető munkájának adminisztratív támogatása, a vállalat gazdasági folyamatainak követése, ügymenetének naprakész nyilvántartása, adatellenőrzés, adategyeztetés, adatok rögzítése, adatváltozások követése, dokumentumok kezelése, kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, szolgáltatókkal, hatóságokkal.

•Elvárások: gazdasági/kereskedelmi középfokú végzettség (műszaki vonal előny), Microsoft programok (Word, Excel, levelező rendszer) magabiztos használata, készletnyilvántartó, számlázó programok használatának gyors elsajátítása, kiváló kommunikációs képesség, pontos munkavégzés, önállóság, kitartás, felelősség.

Angol nyelv ismerete, valamint hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

•Amit a munkaadó kínál: kiváló csapat, stabil háttér, bérezés megállapodás szerint (fix bér az “előállított termékért”). Teljes munkaidős állás, munkavégzés helye: Győr.

Jelentkezni lehet fényképes magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével az allas@kibe.hu e-mail címen.