Álláslehetőség minőségellenőr pozícióba Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 01. 29. 10:14

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióba:

Minőségellenőr

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség és/vagy
  • Érettségi és fémiparban szerzett minőségellenőri gyakorlat
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, lojalitás

Feladatok

  • A vevői előírások szerinti darabok minőségi ellenőrzése a kiadott utasítások szerint.
  • A jó termékek egyértelmű és visszakereshető jelölése, valamint a rossz darabok dokumentációjának biztosítása.

Munkarend:

  • Többműszakos, 12 órás munkarend

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Kiemelt órabér, emelt műszakpótlék, kedvező ösztönző és juttatási rendszer
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér
  • Munkásszállón történő elhelyezés, vagy a helyközi bejárás támogatása (Győrön kívülről)

Munkavégzés helye: Győr

Önéletrajzát küldje a human@busch-hungaria.hu email címre.