Vezető Szoftver Tesztelő munka Győrben, legalább 3 éves tapsztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 01. 31. 09:31

VEZETŐ SZOFTVERTESZTELŐ

Feladatai:

  • Komplex szoftver tesztelői tervezési és végrehajtási feladatok ellátása, valamint a céges tesztelői szakmai életben való részvétel.

Elvárások:

  • Mobil és / vagy web platformok felhasználói ismerete
  • Legalább 3 éves szoftvertesztelési tapasztalat webes és/vagy mobil szoftver teszttervezés és végrehajtás területen
  • Tesztelési módszertanok és folyamatok gyakorlati ismerete
  • Teszt menedzsment eszközök ismerete
  • Automatizált teszteléshez kapcsolódó programozói ismeretek, valamint a kapcsolódó eszközök és folyamatok ismerete
  • Verziókezelő ismerete (git)
  • Projekt előkészítéshez kapcsolódóan tesztelési feladatokról képes megalapozott becslést adni
  • Tapasztalat agilis fejlesztési metodikákkal
  • Csapatjátékos attitűd
  • Vezetői készségek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Felelősségek:

  • Teszttervezés
  • Manuális tesztesetek írása, végrehajtása
  • Tesztautomatizálásban való részvétel
  • Teszteléshez kapcsolódó céges folyamatok alakítása

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Tréning, képzési, nyelvtanulási és karrierlehetőség
  • Innovatív izgalmas projektek
  • Emberközpontúság
  • Családias hangulatú cégkultúra

Aminek a fentiek mellett még kollégaként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet (csapatépítő programok, évzáró rendezvény, foci, egyéb spontán programok)
  • Rekreáció – pihenő helység babzsákokkal, Kinect-tel, LEGO Mindstormmal és VIVE-val.

Munkavégzés helye: Győr