Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötő/ingatlan referens munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr és környéke
2018. 02. 08. 13:38

Sokéves tapasztalattal működő, győri ingatlanközvetítő iroda, ingatlan referens (üzletkötő munkatársak) jelentkezését várja.
Ha Ön lendületes, anyagi függetlenségre törekvő, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, és szeretne egy változatos, jól fizető állást, akkor fényképes önéletrajzát az info@expressingatlanstudio.hu e.mail címre várjuk.

Feladatok:

  • eladó ingatlanok felkutatása a kijelölt területen
  • használt és új építésű lakóingatlanok közvetítése
  • megbízások felvétele
  • kapcsolattartás a meglevő ügyfelekkel, új megbízások felkutatása
  • ingatlanok ajánlása az érdeklődők részére
  • hetente egyszeri irodai adminisztrációs munka

Elvárások

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kész a kitartó és önálló munkára, és folyamatos fejlődésre
  • megbízhatóság – határozott fellépés – magabiztosság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • technikai háttér (számítógép, telefon, fényképezőgép)

Előny:

  • saját gépkocsi
  • idegen nyelv ismeret
  • értékesítésben szerzett tapasztalat