Raktári készletellenőr pozícióba munkalehetőség Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 02. 08. 14:21

Üdvözlünk a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. munkatársai nevében!
Cégünk egy régóta sikeresen működő német cégcsoport tagvállalata.
Jelen vagyunk Magyarországon és külföldön egyaránt.

Csatlakozz Te is a Rudolph közösségéhez

Raktári Készletellenőr

munkakörben!

Munkavégzés helye:

  • Győr – Ipari park (Tibormajori út)

Feladatok:

  • a területre beérkező anyagok nyilvántartása,
  • rendszeres és eseti készletellenőrzések elvégzése,
  • kézi scanner használata
  • raktári folyamatokhoz tartozó adatnyilvántartások pontos, naprakész vezetése,
  • hatékony és pontos információáramlás biztosítása az operatív részleg részére.

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • multinacionális környezet,
  • béren kívüli juttatások,
  • dolgozói kedvezmények,
  • Győr környéki településekről ingyenes buszjárat,
  • biztos hosszú távú bejelentett munkalehetőség.

Jelentkezését telefonon keresztül munkaidőben (8.00 -15.00-ig) a 0670/ 451-6039 -es számon, ill. a pozíció megjelölésével az alexandra.pinter@rudolph-log.com email címen adhatja le.