Értékesítő-beszerző férfi kollégát keresünk győri munkahelyre egy műszakban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 02. 11. 20:22

Győri munkahelyre keresünk 1 fő férfi értékesítő-beszerző munkatársat 1 műszakos munkarendbe.

Feladatok: meglévő vevőkör megrendeléseinek koordinálása, ezzel összefüggő árubeszerzés. Árukészlet figyelése, optimális szinten tartása, alkalmanként raktári munka.

Elvárások: középfokú végzettség, víziközmű szerelvények vagy épületgépészeti anyagok ismerete, gördülékeny számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány.
Jó hangulatú, lendületes, családias légkörű munkahelyen versenyképes fizetés.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az info@ferona.hu címre kérjük.