Pénzügy, számvitel, kontrolling

A WestyGastro Group keres győri, központi irodájába irodavezetőt mérlegképes könyvelői végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 05. 04. 15:17

A Westy Gastro Group keres győri, központi irodájába irodavezetőt mérlegképes könyvelői végzettséggel.

Főbb feladatok, munkák

  • általános könyvelési feladatok
  • szállító-vevő számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése
  • nyilvántartások vezetése napi szinten
  • adatszolgáltatásban való közreműködés
  • havi, éves zárásokban, könyvvizsgálatban közreműködés
  • bank, pénztár, vegyes tételek könyvelése, egyeztetése
  • bérszámfejtés és személyügyek kezelése kontrollálása
  • szállítói és vevőszámlák nyomon követése, egyeztetése, kintlévőségek kezelése
  • számlareklamáció kezelése és archiválása
  • irodai csapat koordinálása, feladatok leosztása és kontrollálása stb.
  • kapcsolattartás szállítókkal, ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 3 – 5 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás, elkötelezettség a szakma iránt
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, hibákat feltáró látásmód
  • számlázásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • dinamikus csapat
  • hosszú távú munka és karrierlehetőség
  • teljes munkaidő
  • béren kívüli juttatások
  • azonnali kezdés, vagy megegyezés szerint

Kérjük szakmai fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a management@westy.hu címre küldeni szíveskedjen.
Információkat rólunk és cégcsoportunkról a teljesség igénye nélkül, a www.westy.hu oldalról szerezhet.