Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő pozícióba munkalehetőség B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron, Vas megye, Veszprém megye
2018. 05. 09. 13:04

Könnyen értékesíthető termékek bolti eladására, budapesti székhelyű cég Győr-Moson-Sopron, Vas megye és Veszprém megye területére területi képviselőt keres!

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel, forgalmazott termékek bemutatása, akciók, promóciók levezénylése, cégünk hiteles szakmai képviselete, az üzleti tervben meghatározott célkitűzések elérése!

Elvárások:

  • Értékesítés orientált, motivált személyiség.
  • Legalább 1-2 év értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó tárgyaló – szervező – kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség.
  • Dinamikus, pozitív személyiség.
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • A fenti megyékben meglévő kapcsolatok, lakhely!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés (versenyképes alapbér + jutalék)
  • Biztos munkahely
  • Céges autó
  • PDA
  • Mobiltelefon és költségtérítés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképes önéletrajzokat az info@edessegfutar.hu email címre várjuk!