Takarító munkatársat keresünk részmunkaidőben Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye:
2018. 07. 04. 15:51

A Grapolast Padlógyártó Zrt. takarító munkatársat keres. Állandó délutáni műszak, 14:00 órai kezdéssel, 6 órás foglalkoztatással hétfőtől péntekig. Elvárás az általános iskolai végzettség, a takarítói munkatapasztalat és megbízhatóság.

Feladatok: a termelési területen lévő helyiségek (étkezők, mosdók) takarítása. A munkavégzés helye: 9023 Győr, Fehérvári út 16/B. Telefonon érdeklődni a 20/486-6103-as telefonszámon lehet. Az önéletrajzokat e-mailben vagy személyesen várják. (palyazat@graboplast.hu; 9023 Győr, Fehérvári út 16/B Graboplast porta.)