Kereskedelmi referens pozícióban álláslehetőség Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 10. 04. 09:44

Élelmiszeripari alap-, és segédanyagokat forgalmazó nagykereskedelmi cég keres kereskedelmi referens pozícióra kollégát.

Ha szeretnél egy fiatalos, lelkes csapatban dolgozni, megmutatni tudásodat, kreativitásodat és lelkesedésedet jelentkezzél hozzánk.

Feladatok:

  • piaci igények felmérése,
  • új partnerek felkutatása, a társaság termékeinek bemutatása,
  • új és meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,
  • aktív részvétel a társaság termékeinek értékesítésében, árajánlatok előkészítése, adminisztratív feladatok ellátása,
  • külső helyszínen, pékségekkel, cukrászdákkal való önálló kapcsolattartás megszervezése, vevők látogatása, vevőkkel való jó kapcsolat kialakítása, ápolása.

Végzettségek és készségek:

  • kereskedelmi végzettség és gyakorlat
  • élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat előny

Előny: a.kiss@soyagroup.hu